تکنولوژی, موبایل

مشخصات اصلی سامسونگ

وجود امکاناتی مانند از راه دور کنترل کردن و نظارت بر دستگاه باعث جلوگیری از وقوع سرقت می‌شود، زمانی که شما در منزل یا محل کار حضور ندارید کنترل دستگاه از راه دور بسیار مهم است. دزدگیرهای اماکن به دو روش پخش صدای آژیر و تماس تلفنی اطلاع رسانی می‌کنند، اگر شما از دزدگیر ساده بدون تلفن کننده استفاده می‌کنید فقط پخش صدای آژیر را در محیط دارید که این از نظر امنیتی چندان مناسب نیست.

نوع دیگر دزدگیر با تلفن کننده شهری و یا همان خط ثابت وجود دارد که از طریق تلفن ثابت با کاربر تماس می‌گیرد و پیامی را پخش می‌کند و کاربر را از وجود سرقت مطلع می‌کند، اما در این گونه از دزدگیرها اگر سارق خط تلفن را از ورودی ساختمان قطع کند دیگر امکان برقراری تماس با کاربر وجود ندارد و تنها صدای آژیر را داریم.

بهترین نوع دزدگیرهای اماکن سیم کارتی هستند که هم به روز هستند و هم امکانات زیادی را در اختیار شما می‌گذارند.

هنگام تهیه دزدگیر اماکن به نوع برند، گارانتی، و خدمات پس از فروش و قیمت دستگاه توجه فرمائید و از شرکت‌هایی خریداری کنید که خدمات آنها در داخل کشور هستند تا در آینده دچار مشکل نشوید،

برندهای متفرقه شاید فقط یکی دو پارت وارد ایران شوند و دیگر در آینده از آن نوع دزدگیر تولید و وارد کشور نشود که این باعث مشکل در خدمات در آینده می‌شود، بنابراین حتماً از برندهای شناخته شده‌ای استفاده کنید که خدمات آنها پایدار است.

حتماً باید تقریباً هر ۱ ماه و یا قبل از هر مسافرت رفتنی دستگاه دزدگیر خود را چک و امتحان کنید, بدین صورت که دستگاه را با ریموت فعال کرده از بیرون وارد منزل شوید تا دستگاه آژیر بکشد و شروع به تماس با شماره‌های ذخیره شده در تلفن کننده خود کند و پیام بفرستد.

نکته دیگر در این دستگاه‌ها تعویض باطری آنها هر ۲ سال یک بار است زیرا باطری دزدگیرهای اماکن هر ۲ سال یکبار فاسد می‌شود.

نصب دزدگیر اماکن را به شرکت‌های معتبر بسپارید و بهتر است با نصاب به صورت مستقیم کار نکنید زیرا شرکت‌ها موظف به ارائه گارانتی به شما هستند اما نصاب‌ها ممکن است از لحاظ خدمات شما را دچار مشکل کنند زیرا کسی آنها را موظف به دادن گارانتی نکرده است

از شرکت‌هایی دزدگیر اماکن تهیه کنید که کارشناس آنها بعد از کارشناسی کل سیستم را برای شما نصب و در آخر کار مبلغ کل را با شما تسویه کنند, زیرا شرکت‌هایی وجود دارند که سیستم را به شما قبل از نصب می‌فروشند و بعد از آن شماره یک نصاب را به شما می‌دهند, در این صورت ممکن است نصاب از لحاظ کاری و هزینه نصب شمارا اذیت کند.

سیستم‌های حفاظتی گذر کنترل مجری بهترین سیستم‌های حفاظتی و دزدگیرهای اماکن در ایران.

Description: C:\Users\mahshid\Desktop\سایت\جک-درب-پارک-ینگ.jpg

مزایای جک پارکینگ و راهبند در امنیت ساختمان

امروزه بیشتر ساختمان‌ها مجهز به جک پارکینگ هستند, اما وجود چند نکته مهم و امنیتی برای نصب جک پارکینگ وجود دارد.

جک‌هایی را نصب کنید که خلاص کن آن به صورت کلیدی هستند زیرا به راحتی خلاص نمی‌شوند و درب باز نمی‌شود اما در جک‌هایی که خلاص کن ان آچاری است امنیت کمتری را شاهد هستیم.

هنگام نصب جک پارکینگ حتماً از قفل برقی هم استفاده فرمائید تا سارق نتواند با هل دادن, لای درب را باز کند.

مورد دیگر برای امنیت ساختمان شما استفاده از ریموت های هاپینگ کد هستند به جای لرنینگ کد.

ریموت های هاپینگ کد از امنیت بالاتری برخوردار هستند زیرا با تغییر دائمی فرکانس این ریموت، دیگر قابل کپی شدن نیستند و فقط توسط دریافت کننده (رسیور) مربوط قابل شناسایی است. اما ریموت های لرنینگ کد دارای یک کد ثابت هستند که قابلیت کپی شدن بر روی ریموت های بلوتوثی را دارند، بنابراین امنیت پایین‌تری دارند.

یکی دیگر موارد امنیتی برای جلوگیری از ترددهای غیر مجاز راهبند اتواتیک است.

راهبند وسیله‌ای است که وظیفه آن کنترل خودروها و جلوگیری از تردد خودروی غیر مجاز است. راهبندها در انواع مختلفی وجود دارند و معمولاً به دو دسته هیدرولیک و الکترومکانیک تقسیم می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *